LILIEN s.r.o.
Firma Lilien s.r.o. byla založena v roce 2000.
Hlavním designerem a spolumajitelem je Roman Matouš, více si o něm můžete přečíst na jeho osobních stránkách RomanMatous.cz

Specializujeme se na originální ručně vyráběné šperky, vánoční a velikonoční dekorace, čelenky, korunovační klenoty, mandaly, ezoterické předměty a jiné ozdoby.
V letech 2000 - 2005 jsme dodávali naše výrobky českým, německým a polským velkoobchodům, které v té době vyžadovaly spíše drobné šperky k dennímu nošení.
Od roku 2005 se firma přeorientovala na kreativnější a originální design v menších sériích, což přineslo v roce 2007 navázání spolupráce s firmou P&P Jewelry a založení společného projektu nazvaného LILIEN-CZECH.
Tato značka se stala oblíbenou mezi sběrateli a některé naše výrobky jsou vystaveny také v National Czech & Slovak Museum & Library v USA. Toto muzeum navštívila i Madeleine Albrigth a vybrala si zde naši brož, symbolizující českého lva.
V roce 2012 nás oslovili módní návrháři Meadham & Kirchhoff z Velké Británie a požádali o vytvoření kolekce šperků pro jejich módní přehlídku London Fashion week SS13.
S naší květinovou čelenkou se objevila i Katie Perry na předávání cen Grammy.
Tímto se značka LILIEN – CZECH zviditelnila natolik, že došlo k sepsání článků a nafocení šperků v časopisech Elle, Brides, Vogue. Stali jsme se také partnerem české agentury Prestige models a každoročně dodáváme čelenky pro Miss Look Bella.
Firma se nadále rozvíjela a svou výjimečnost začala potvrzovat více a více zejména ve výrobě vánoční dekorace.

V roce 2021 došlo ke změně názvu na Bohemia Beauty s.r.o.
Tímto názvem jsme chtěli dát důraz na české řemeslo a krásu a podpořit tak cestu ručně vyráběných šperků a dekorací do celého světa

V květnu 2021 jsme založili prémiovou značku LUXURY CZECH JEWELRY, do které jsme na počátku roku 2022 integrovali výrobu původní značky LILIEN.
Naše výrobky míří do celého světa. Hlavními trhy jsou USA, evropské země a Austrálie.
Můžete si je prohlédnout a nakoupit na našem eshopu.

 

dilna1  dilna2  dilna3